Strona główna / Nasze koty

Nasze koty

       
Bardzo dziękuję Pani Joli Żychlińskiej za zrobienie pięknych  zdjęć
naszej kotce
na wystawie w Legionowie w styczniu 2012.


Węcej pięknych zdjęć kotów i innych zrobionych przez Panią Jolę Żychlińską mozna obejrzeć 
na stronie  
www.jolazychlinska.com/
Nasze koty

Nasze koty mieszkają z nami w naszym domu. Chodzą za nami wszędzie. Towarzyszą nam we wszystkich codziennych czynnościach. Dają nam mnóstwo radości i szczęścia. My je kochamy i pielęgnujemy one nas tolerują i pozwalają się karmić, głaskać i kochać. One też nas kochają. Wspierają nas w trudnych chwilach. Wiedzą, kiedy podejść, podstawić się do miziania, żeby poprawic nam humor. Kiedy położyć sie obok, przytulić i dodac otuchy.  Wiedzą kiedy przestać psocić i rozrabiać, żeby nie przeciagnąc struny.
Czasami nawet starają się być posłuszne. Są bardzo   kreatywne, wymyślaja niezwykłe, ciagle nowe  psoty. Chowają się w tak  niewiarygodne miejsca , że nie możemy ich znależć. 
Wszystko wiedzą: że nie wolno wchodzić na stół, ani na blat kuchenny, że nie wolno zrzucać pokrywki z garnka i ruszać kwiatków na parapecie. Lubią  byc grzeczne. Bardzo się starają.  Przy nas nigdy tego nie robią, ale jak wyjdziemy …..
Stanowią stado. Nas chyba tez zaliczają do stada. Uznają  ustaloną hierarchię. Zawsze jestem ciekawa na którym miejscu  tej hierarchii jesteśmy my....

 
Kot abisyński, kot abisynski, abisyńskie, abisyńskie, abisynskie, kotki abisyńskie, kocięta, sprzedam kota abisyńskiego, hodowla kotów, abisyńskich, abisynskich, sprzedam kota, sprzedam kocięta, kocieta abisyńskie, koty rasowe, hodowla abisyńczyków, hodowla kotów Abi Banda, Abibanda